• SZMG

Híresek lettünk – avagy egy rólunk szóló cikk margójára

Frissítve: 2019. aug. 24.

Kedves Olvasóink! Most, hogy már egyre többen látogatnak bennünket, bővebb tájékoztatást adunk szeretett csarnokunkról.


Mindenekelőtt ez most kiváló alkalom végigolvasni a tornacsarnok blogot :-).


Habár a tanulók nem szeretik sem a karókat, sem a fákat, mi mégis minden fát visszaültetünk. A teteje ott lesz, addig tart, ahol eddig is pályák voltak. Csöndesebb, kevésbé poros lesz a környéken lakók és a diákok örömére. Szépül és zöldül Újbuda.

Ide építjük a csarnokot, merthogy itt vagyunk már száz éve, és bízunk abban, hogy leszünk is.


Hogy miért építkezünk? Hát, erről a 60-70 m2-en tornázó harminc fős diákcsoportokat érdemes meginterjúvolni. De reméljük, jövőre már megszűnik a folyosón, lépcsőkön, apró termekben folyó tesi órás futás, erőnléti edzés. Köszönjük az államnak és a fenntartó rendnek is ezt a megismételhetetlen lehetőséget!


Hogy mekkora is lesz? Jajj, még kétszer ekkorát is igényelne a diákság, az órarend és a 21. századi testnevelés. Valójában a legkisebb méretű szabvány fér bele cipőhúzóval: egy kosárlabdapálya.


Kedves Olvasóink! Most, hogy már sokan látogatnak bennünket, érdemes körülnézni még honlapunkon, érdemes bennünket választani – egy szépülő, újuló iskolát. Olvassák el a felvételi tájékoztatót, a bemutatkozásunkat, barangoljanak honlapunkon!


Köszönjük!

Szent Margit Gimnázium szmg.hu

569 megtekintés0 hozzászólás

Friss bejegyzések

Az összes megtekintése