BEIRATKOZÁS A SZEPTEMBERBEN INDULÓ

2019. június 21. Péntek, 7:00 - 18:00 óra, Szt. Margit Gimnázium

minden felvett tanuló

Frissítve: 2018.05.15.

MIT KELL HOZNI A BEIRATKOZÁSHOZ? (a beiratkozás feltételei)

• az általános iskolai bizonyítványt;

• lakcímkártya mindkét oldalának másolatát;
    Mindkét oldalát kérjük lefénymásolni! Amennyiben még nincs a gyermeknek lakcímkártyája, kérjük, hogy készíttessék el erre az időpontra!

• TAJ kártya fénymásolatát;

• mellékelt csekken 17 000 Ft befizetését igazoló szelvényt, vagy igazolást az átutalásról;

• (A befizetés adatai: Számlaszám: 11711034-20848026 IMNN iskolaalapítvány, közleményben: gyerek neve, leendő évfolyama!)

• Mit tartalmaz ez az összeg? A sportköri díjat, iskolajelvényt, iskolapólót, évkönyvet, Bibliát, diáknaptárt, a fénymásolás díját és az évi alapítványi támogatást.

• a kiadott adatlapot  kinyomtatva, pontosan kitöltve;
    (A gondviselő és a lakcím pontos megnevezésével!)

• 1db 4,5×3,5cm méretű igazolványképet (színes legyen, amennyiben lehetséges);
    amelynek hátoldalára kérjük, hogy írják fel a gyermek nevét;

• az alább említett diákigazolványra vonatkozó nyomtatványt

• gólyatábor jelentkezés lapot és a díját
    (6 évfolyamosok jelentkezési lapja         4 és 5 évfolyamosok jelentkezési lapja)

• egyenruha árát (ld. alább)

A NYELVI SZINTFELMÉRŐ  EREDMÉNYÉT MIKOR TUDJUK MEG?.

2019. május 30-án kerül ki a honlapra a nyelvi szintfelmérő eredménye. Az alább ismertetett tankönyvrendeléshez szükségük lesz ennek ismeretére..

HOGY KAPHATUNK MAJD TANKÖNYVET?

Mindenki „ingyen-tankönyves”. A beiratkozáskor kell ott helyben papír alapon kitölteni a tankönyvrendelési igényt. Ahhoz, hogy fölkészülten jöhessenek beiratkozni (vagyis tudják, hogy mely tankönyvek vannak már meg otthon, és melyek nem), a honlapon június elején tájékozódhatnak a rendelendő tankönyvekről a „Ügyintézés - Információ/Tankönyvrendelés menüpontban. A beiratkozáskor igyekszünk a legtöbb tankönyvet a „fizikai valójában” is megmutatni, hogy egyértelműn lehessen dönteni arról, hogy kell-e a tankönyv - ugyanis az „ingyen tankönyv” nagy kiadás az iskolának.

HOGY KAPHATUNK MAJD DIÁKIGAZOLVÁNYT?

A beiratkozás időpontjáig menjenek el a legközelebbi okmányirodába, ahol elkészítik a diákigazolványhoz szükséges fényképet és nyomtatványt. Érdemes oda előre bejelentkezni, és vigyék magukkal a gyermek személyi igazolványát, ennek hiányában az anyakönyvi kivonatot, illetve a lakcímkártyát.

A kép elkészítése után egy nyomtatványt kapnak, amelyen a kép mellett a legfontosabb személyi adatok találhatóak (és a NEK azonosító szám, ami az igényléshez szükséges).

Kérjük, hogy ezt a nyomtatványt hozzák magukkal a beiratkozásra! Ennek hiányában nagyon későn kap a gyermek diákigazolványt.

LESZ-E GÓLYATÁBOR, HOGYAN JELENTKEZHETÜNK RÁ, HOGYAN KELL BEFIZETNI?

Lesz.

VAN-E KÖTELEZŐ EGYENRUHA?

Van.  Iskolánkban kötelező az iskolai egyenruha viselése ünnepek alkalmával.

A ruha elkészíttetésének díja a következő:

fiúknak:        14.000 Ft (nadrág,mellény, nyakkendő)

lányoknak:    14.200 Ft (blúz, szoknya, mellény)  + 1000 Ft (sál – ez az osztályfőnöknél fizetendő)

A beiratkozáskor vesznek méretet a diákokról. Az árát is ekkor kell befizetni.

Ezen a napon 7:00 és 18:00 óra között ruhabörzét tartunk, amelyen olcsóbb áron lehet vásárolni a más diákok által korábban használt egyenruhákból. Az újonnan megrendelt és elkészült egyenruhákat a tankönyvosztás időpontjában lehet átvenni.